Про підприємство

   Мале приватне  підприємство ”Дельта” засноване в  1991році в м.Рожище Волинської області, яке почало свою роботу на руїнах заводу «Рожищесільмаш». Засновником і незмінним керівником підприємства є Безверхий Володимир Степанович 1951  року народження. Підприємство знаходиться в м.Рожище, Волинська області (Україна) на відстані 20 км від обл. центру Луцьк, 120 км. від Польської границі (Ягодин), 80 км. від переходу для легкових автомобілів «Устилуг» та 3 км. від міжнародного автобану.
   З перших днів роботи підприємство орієнтувало свою роботу на виробництво металевих конструкцій і металообробку. Колектив пройшов шлях від виготовлення нескладних виробів – контейнерів і кованих огорож, через металоконструкції і нестандартне обладнання для лісогосподарників, торфобрикетних та цементно-шиферних заводів, автозаводу, до унікальних машин-подрібнювачів для німецької фірми HAMMEL.
   З метою розширення виробничих потужностей і збільшення випуску металоконструкцій у 2008 році  було створено спільне підприємство ТзОВ ”ХАДЕА СТІЛ КОМПАНІЯ”, засновником якого є МПП «Дельта» швейцарське товариство Асторія Капітал Груп та німецька фірма HAMMEL.
Спочатку все виробництво було зосереджене в одному приміщенні цеху площею 4800 м.кв. На сьогодні під виробництво задіяні споруди і цеха загальною площею 10 093,0 м.кв. В кожному з них зроблений ремонт. Вони оснащені підйомними механізмами, розведена центральна система повітря високого тиску. Збудували і пустити в експлуатацію 2 цеха піскоструменевої очистки металу, планується будівництво побутово-харчувального комплексу.
   При необхідності є можливість розширити виробничі приміщення до 20 000 м.кв.
   Сьогодення МПП «Дельта» нерозривно пов’язане з виготовленням корпусів машин та металоконструкцій для німецької фірми «HAMMEL», які використовуються для подрібнення і переробки сміття та різних видів відходів: дерево, каміння, метал, бетон тощо.
За допомогою працівників та конструкторів фірми «HAMMEL» на нашому підприємстві розроблено та впроваджене виробництво восьми типів подрібнювачів твердих відходів та комплектуючих частин до них: гребінок, валів, брех-балок , ножів та ін. 70 % металоконструкцій які використовує фірма «HAMMEL» виготовлені на нашому підприємстві.
Також  впроваджується виготовленням машин-подрібнювачів «під-ключ». Вже працюють у замовників 6 подрібнювачів спроектованих і виготовлених повністю на нашому підприємстві. Нами було виготовлено 5 машин типу VB 650 D і 1 машина типу  VB 450 DK призначені для подрібнення і часткового сортування крупно габаритних відходів, таких як:  дерево, бетон, тверді побутові відходи (рулони бумаги, коріння дерев), а також лом чорних та кольорових металів.
   За останні роки значно покращилось  забезпечення виробництва обладнанням і матеріалами. До двох працюючих, придбаний новий комп’ютерний комплекс  для різання металу, постійно оновлюється парк зварювального обладнання, який на сьогодні нараховує 49  одиниць.

   Все обладнання і розхідні матеріали провідних світових фірм. Станочний парк нараховує 80 одиниць, в т.ч станків для виготовлення і обробки деталей важкого машинобудування 6 шт.
   З метою розширення асортименту і підвищення класу складності виробленої продукції придбаний і запущений в експлуатацію унікальний для нашого регіону України горизонтально-розточний станок. Він дозволяє суттєво збільшити розміри оброблювальних деталей і забезпечує можливість розточувати деталі для машин і механізмів найвищої складності.
Цікава і добре оплачувана робота на нашому підприємстві, приваблює висококваліфіковані кадри ІТП, висококваліфікованих робітників. На сьогодні на підприємстві працює близько 160 висококваліфікованих працівників робітничих професій і 14 ІТП. Професіоналізм колективу та дотримання виробничої дисципліни сприяють постійному підвищенню ефективності праці на підприємстві та забезпечують дотримання високих стандартів при виробництві. Створене власне конструкторське бюро, нема проблем з роботою з кресленнями будь-якого формату і складності . В бюро створюються нові вироби і машини.
   Вироби нашого підприємства завжди відрізняє висока міцність зварних деталей, точність обробки, підбір якості металу до заданих фізико-механічних параметрів виробів. Наші металовироби є досить великими та об’ємними, нерідко сягають 20 тн. Вони характеризуються високим класом точності, відмінною якістю з обов'язковим дотриманням термінів виконання, передбачених контрактами.
   З перших днів роботи підприємство орієнтувало свою роботу на виробництво металоконструкцій корпусів дробильної техніки і паралельно освоювали виготовлення рам гусениць важкої техніки для іншої німецької фірми, розпочали і успішно продовжуємо складний ремонт нафтоналивних і молоковозних автоцистерн для фірми «Континіум», швидко і якісно виготовляємо, під-замовлення, широкий асортимент тваринницьких металоконструкцій: годівниці для свиней, клітки різного призначення. Всі вироби проходять піскоструйне очищення, фарбуються або оцинковуються.Поставки сировини і матеріалів забезпечує власний парк великовантажних автомобілів.
  Наявність компетентних кадрів, правильна розстановка працівників, постійна модернізація обладнання, неухильне  дотримання високих вимог до якості продукції, достатня кількість виробничих площ дозволяють підприємству рости і розвиватись, виконуючи різну роботу відповідно до замовлень.
Всі замовники, які отримали якісно виготовлену  продукцію не шукали інших виробників, а ставали постійними клієнтами і партнерами.